slajd8

ZASTOSOWANIA

COMATIQ to inteligentny system sterowania oświetleniem dedykowany do:

Oświetlenie hal magazynowych DALI

Efektywne zarządzanie oświetleniem w halach magazynowych staje się coraz bardziej istotne w dzisiejszym przemyśle. Optymalizacja kosztów, poprawa warunków i bezpieczeństwa pracy oraz zwiększenie efektywności energetycznej to tylko niektóre z wielu korzyści, które można osiągnąć dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak system sterowania oświetleniem COMATIQ idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnych przedsiębiorstw.

Zdjęcie do bloga
pexels-marc-mueller-380769

Oświetlenie biur DALI

Nowoczesne oświetlenie biura to takie, które zapewnia oszczędności energii, korzystnie wpływa na efektywność pracy i komfort osób przebywających w budynku. Wdrażając zaawansowane systemy sterowania oświetleniem Comatiq możesz zredukować rachunki, precyzyjnie dopasować warunki świetlne do potrzeb użytkowników i regulować je zdalnie, nawet będąc poza biurem. Oświetlenie przestrzeni biurowych jeszcze nigdy nie było tak funkcjonalne. Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie stwarza nasz produkt!

Oświetlenie budynków użyteczności publicznej

Inteligentnie zarządzane oświetlenie budynków użyteczności publicznej to krok ku przyszłości, który oferuje nie tylko wydajność energetyczną, ale i znacząco poprawia komfort użytkowników. Rozwiązania COMATIQ w zakresie oświetlenia to przełom w technologii, który odpowiada na rosnące wymagania w zakresie zarządzania światłem w miejscach takich jak urzędy, szkoły, uczelnie, biblioteki, sądy czy szpitale.

architecture-2256489_1280

NEWSLETTER

Zapisz się na Newsletter

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami o naszych działaniach, nowych produktach, sukcesach? Zapisz się na nasz Newsletter!