REALIZACJE

Zobacz zrealizowane przez nas projekty

Szukasz specjalistów od projektowania oświetlenia w Lublinie? Zapraszamy do odkrycia portfolio realizacji Comatiq. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych systemów sterowania oświetleniem, w tym zdalnego sterowania oświetleniem przemysłowym. Poniżej znajdziesz „case study” z przeprowadzonych przez naszą firmę wdrożeń.

Projektowanie oświetlenia – Lublin i cała Polska

Jesteśmy pionierami we wdrażaniu najnowocześniejszych systemów sterowania oświetleniem w oparciu o technologię DALI. Wykonamy dla Ciebie projekt oświetlenia w Lublinie (tu mieści się nasza siedziba) lub w dowolnym miejscu w kraju. Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

  • doświadczenie – jesteśmy na rynku od wielu lat, realizując projekty zarówno dla klientów lokalnych, jak i międzynarodowych;
  • ekspertyza – nasz zespół składa się ze specjalistów z zakresu projektowania oświetlenia i inteligentnego oświetlenia LED;
  • innowacyjność – ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, by dostarczyć naszym klientom najnowocześniejsze technologie. Projektujemy elektronikę w taki sposób, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem oświetlenia dla różnych obiektów: od biur i obiektów handlowych po duże przestrzenie przemysłowe i magazynowe. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, dostosowując projekt do potrzeb i oczekiwań klienta. Przykłady tego, jak działamy, można zobaczyć poniżej.

NEWSLETTER

Zapisz się na Newsletter

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami o naszych działaniach, nowych produktach, sukcesach? Zapisz się na nasz Newsletter!