Projektowanie elektroniki

technologia-projektowanie-elektroniki

TECHNOLOGIA

Projektowanie elektroniki

Projektowanie elektroniki wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i odpowiedniego zaplecza technicznego. Wszystko to można znaleźć w Spółce Inżynierów SIM Comatiq. Nasze biuro projektowe to wysoko wykwalifikowany personel z ponad 20-letnim stażem w tak skomplikowanej dziedzinie, jaką jest projektowanie urządzeń elektronicznych i oprogramowania. Nasze realizacje odniosły sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym w dziedzinie komputerowych rejestratorów rozmów, modułów dla instalacji inteligentnych budynków, a także wszelkiego typu urządzeń pomiarowych i sterowników.

Profesjonalne projektowanie elektroniki z SIM Comatiq

Projektowanie szeroko pojętej elektroniki to nieodzowny proces koncepcyjny, który stanowi integralną część tworzenia wydajnych i bezpiecznych urządzeń elektronicznych. Od pomysłu do jego realizacji jest jednak długa i kręta droga. Można temu jednak zaradzić decydując się na współpracę z SIM Comatiq. Projektowanie układów elektronicznych to jedna z usług, które świadczymy już od wielu lat.

Co zrobić, gdy w naszej głowie pojawia się jedynie zamysł, od którego bardzo długa droga do gotowego rozwiązania? Doświadczony zespół ekspertów ze Spółki Inżynierów SIM na podstawie określonych wymagań stworzy kompletny projekt rozwiązania, które nie tylko będzie spełniało wszystkie wymagania rynkowe, ale też zapewni wydajność i funkcjonalność zapewniającą zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku. To, co przemawia za wyborem Spółki Inżynierów SIM to uniwersalność zarówno wtedy, gdy w grę wchodzi projektowanie systemów sterowania, jak i produktów z obszaru elektroniki, jak również oprogramowania.

Projektowanie układów elektronicznych krok po kroku – projekty dostosowane do wymagań klientów

Jak wygląda projektowanie urządzeń i układów elektronicznych? Oczywiście podstawą jest opracowanie pełnej koncepcji systemu, uwzględniającej wymagania klienta, wymogi rynkowe oraz pełne schematy elektroniczne. Proces projektowania całych układów elektronicznych wymaga także zaprojektowania obwodów PDC, stworzenia prototypów oraz przetestowania ich.

Wspominając o obsłudze konkretnych układów elektronicznych, niejednokrotnie obowiązkiem jest przeprowadzenie konkretnych certyfikacji, które warunkują możliwość wykorzystania danego rozwiązania w szerszym spektrum. To niezwykle istotne, by firma zajmująca się projektem była w stanie przejąć tok myślenia klienta, który posiada konkretną, być może niezbyt precyzyjną pod kątem technicznym koncepcję. W SIM Comatiq zagwarantujemy kompleksową realizację:

  • przeprowadzimy projektowanie systemów sterowania, 
  • dostosowanie go do potrzeb,
  • przeprowadzimy produkcję elektroniki na zlecenie.

W ramach usługi projektowania elektroniki Spółka Inżynierów SIM służy również ekspercką radą w zakresie potencjału zwiększenia produkcji, usprawnień procesów biznesowych lub wyborze konkretnych nowych komponentów, w zastępstwie tych dotychczas wykorzystanych, które być może już niedługo przestaną być optymalne lub zostaną wycofane z obiegu.

Technologia i doświadczenie w projektowaniu elektroniki – wybierz SIM Comatiq

Nasze biuro projektowe to zespół ekspertów z wieloletnim stażem specjalizujący się w dziedzinie projektowania układów elektronicznych oraz oprogramowania. Za współpracą z nami przemawia nie tylko doświadczenie, lecz także wiedza i kompetencje oraz zaplecze technologiczne. Mamy świadomość, że projektowanie szeroko pojętej elektroniki to integralny element tworzenia wydajnych i bezpiecznych urządzeń. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę, fachowe rady i możliwość dostosowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

SIM Comatiq – wsparcie w branży elektronicznej

W SIM Comatiq nie ograniczamy się jedynie do projektowania elektroniki. Wykonujemy także testowanie i eliminowanie błędów, montaż, wykonujemy także oprogramowanie dla przemysłowych systemów sterowania.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która spełni Twoje oczekiwania w zakresie projektowania urządzeń elektronicznych i systemów sterowania, nasza oferta jest najlepszym wyborem. Obejmuje bowiem kompleksową usługę opracowania nowych rozwiązań z zakresu elektroniki oraz szeroko pojętego oprogramowania. Zapewniamy profesjonalizm, doświadczenie i gwarancję, że każdy projekt spełni wszystkie oczekiwania w aspekcie zgodności z przepisami, skalowalności, a także spełnienia wymagań samego klienta.

Zrealizowaliśmy setki różnych projektów, które obejmowały systemy sterowania oświetleniem i inne zlecenia z branży elektronicznej. Opracowaliśmy także system sterowania oświetleniem przemysłowym DALI-2.

Chcąc współpracować z najlepszymi, zapraszamy do Comatiq. Przemawia za nami doświadczenie, kwalifikacje i zaplecze technologiczne. Zapraszamy!

Zakres realizowanych działań w ramach projektowania urządzeń elektronicznych

Spółka Inżynierów SIM nie ogranicza się jedynie do projektowania elektroniki. Szereg realizacji z zakresu projektowania oprogramowania zostało docenionych na rynku krajowym oraz zagranicznym. W naszym portfolio znalazły się między innymi: 

  • moduły dla instalacji inteligentnych budynków, 
  • cyfrowe rejestratory rozmów, 
  • urządzenia pomiarowe,
  • sterowniki niezbędne do prawidłowego działania zaawansowanych urządzeń. 

Spółka inżynierów SIM jako zespół ekspertów specjalizuje się nie tylko w projektowaniu elektroniki, lecz także we wdrażaniu zaawansowanych systemów inteligentnego sterowania oświetleniem wykorzystujących protokołu DALI-2.

Bez względu na zakres realizowanego projektu, ten jest zawsze dogłębnie analizowany przez wykwalifikowany zespół, na bieżąco konsultowany z klientem oraz testowany i walidowany pod każdym kątem. Wysoka jakość realizowanych działań potwierdzona jest przez certyfikację jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 9001:2015, które gwarantują zapewnienie najwyższej jakości usług.

Projektowanie i produkcja elektroniki z SIM Comatiq

Zespół SIM w Comatiq zajmujący się projektowaniem elektroniki i nowoczesnych rozwiązań z obszaru oprogramowania, każdorazowo realizuje zamówienie poprzez stworzenie kompleksowego projektu na bazie wymagań i specyfikacji klienta.

Projektowanie systemów sterowania i układów elektronicznych, bez względu na ich przeznaczenie i specyfikę konstrukcyjną jest zoptymalizowane pod kątem wydajności i wykorzystania najlepszych komponentów dostępnych w możliwie jak najniższej cenie.  Dzięki temu gotowy produkt będzie charakteryzować się wysoką jakością i relatywnie niską ceną.

Projektanci Spółki Inżynierów SIM to eksperci specjalizujący się w zagadnieniach związanych z projektowaniem elektroniki oraz wdrażaniem tego typu rozwiązań na rynek przy zachowaniu optymalnej relacji jakości do kosztów wytworzenia.

Zamierzając wprowadzić na rynek nowe urządzenie, które będzie konkurencyjne, zgodne z obowiązującymi wymogami i nowoczesne w zakresie wykorzystania odpowiednich komponentów, dobrą praktyką jest zlecenie stworzenia projektu profesjonalistom. Spółka Inżynierów SIM to firma, która już od ponad 30 lat zajmuje się tymi zagadnieniami i zapewnia kompleksowe projektowanie urządzeń i układów elektronicznych oraz szeroko pojętego oprogramowanie. Nasze usługi to także produkcja elektroniki na zlecenie.

W dzisiejszych czasach potencjał do skalowania rozwiązań jest niezwykle istotny i w praktyce warunkuje osiągniecie optymalnej przewagi konkurencyjnej na rynku. Dzięki zaangażowaniu ekspertów, którzy od wielu lat mierzą się ze skomplikowanymi zleceniami, każdy projekt wychodzący z SIM Comatiq spełni wszelkie oczekiwania w aspekcie zgodności z przepisami, skalowalności, a także będzie zgodny z wymaganiami i potrzebami samego klienta.

Projekty dostosowane do wymagań klientów

Proces projektowania urządzeń elektronicznych to nie tylko opracowanie pełnej koncepcji systemu, ale także uwzględnienie wymagań klienta i rynku oraz stworzenie pełnej dokumentacji technicznej. Zapewniamy również wsparcie w zakresie certyfikacji urządzeń oraz doradzamy w kwestii optymalizacji procesów produkcyjnych i wyboru komponentów.

Produkcja elektroniki na zlecenie

Oferujemy również usługę produkcji elektroniki na zlecenie. Podejmujemy się realizacji zarówno małych, jak i dużych projektów, gwarantując ich wysoką jakość i konkurencyjność na rynku. Zastosowanie najlepszej jakości nowoczesnych sprzętów pozwala nam na wydajną produkcję elektroniki na zlecenie.

NEWSLETTER

Zapisz się na Newsletter

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami o naszych działaniach, nowych produktach, sukcesach? Zapisz się na nasz Newsletter!