Projektowanie elektroniki

technologia-projektowanie-elektroniki

TECHNOLOGIA

Projektowanie elektroniki

Nasze biuro projektowe to wysoko wykwalifikowany personel z ponad
20-letnim stażem w dziedzinie projektowania elektroniki i oprogramowania. Nasze projekty odniosły sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym
w dziedzinie komputerowych rejestratorów rozmów, modułów dla instalacji inteligentnych budynków, a także wszelkiego typu urządzeń pomiarowych
i sterowników.

Projektowanie elektroniki

Projektowanie szeroko pojętej elektroniki to nieodzowny proces koncepcyjny, który stanowi integralną część tworzenia wydajnych i bezpiecznych urządzeń elektronicznych. Co, jednak gdy w naszej głowie pojawia się jedynie zamysł, od którego bardzo długa droga do gotowego rozwiązania?

Doświadczony zespół ekspertów SIM na podstawie naszych wymagań stworzą kompletny projekt rozwiązania, które nie tylko będzie spełniało wszystkie wymagania rynkowe, ale też zapewni wydajność i funkcjonalność zapewniającą zyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku.

To, co przemawia za wyborem Spółki Inżynierów SIM o uniwersalność w zakresie projektowania rozwiązań zarówno z obszaru elektroniki, jak również oprogramowania.

Projekty dostosowane do wymagań klientów

Jak wygląda proces tworzenia projektu elektroniki lub oprogramowania? Oczywiście podstawą jest opracowanie pełnej koncepcji systemu, uwzględniającej wymagania klienta, wymogi rynkowe oraz pełne schematy elektroniczne. Proces projektowania całych układów wymaga także zaprojektowania obwodów PDC, stworzenia prototypów oraz przetestowania ich.

Wspominając o obsłudze konkretnych układów elektronicznych, niejednokrotnie obowiązkiem jest przeprowadzenie konkretnych certyfikacji, które warunkują możliwość wykorzystania danego rozwiązania w szerszym spektrum. To niezwykle istotne, by firma zajmująca się projektem była w stanie przejąć tok myślenia klienta, który posiada konkretną, być może niezbyt precyzyjną pod kątem technicznym koncepcję. SIM zagwarantuje realizację takiego projektu i dostosowanie go do naszych potrzeb.

W ramach usługi projektowania elektroniki SIM służy również ekspercką radą w zakresie potencjału zwiększenia produkcji, usprawnień procesów biznesowych lub wyborze konkretnych nowych komponentów, w zastępstwie tych dotychczas wykorzystanych, które być może już niedługo przestaną być optymalne lub zostaną wycofane z obiegu.

Zakres realizowanych projektów

Spółka Inżynierów SIM nie ogranicza się jedynie do projektowania elektroniki. Szereg projektów z zakresu projektowania oprogramowania zostało docenionych na rynku krajowym oraz zagranicznym. W portfolio zrealizowanych projektów znalazły się między innymi moduły dla instalacji inteligentnych budynków, cyfrowe rejestratory rozmów, urządzenia pomiarowe oraz sterowniki niezbędne do prawidłowego działania zaawansowanych urządzeń. SIM specjalizuje się także we wdrażaniu zaawansowanych systemów inteligentnego sterowania oświetleniem wykorzystujących protokołu DALI-2.

Bez względu na realizowany projekt, ten jest zawsze dogłębnie analizowany przez wykwalifikowany zespół, na bieżąco konsultowany z klientem oraz testowany i walidowany pod każdym kątem. Wysoka jakość realizowanych projektów potwierdzona jest przez certyfikację jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 9001:2015, które gwarantują zapewnienie najwyższej jakości usług.

Projektowanie elektroniki z Comatiq

Zespół SIM zajmujący się projektowaniem elektroniki i nowoczesnych rozwiązań z obszaru oprogramowania każdorazowo realizuje zamówienie poprzez stworzenie kompleksowego projektu na bazie wymagań i specyfikacji klienta.

Projekt, bez względu na jego przeznaczenie i specyfikę konstrukcyjną jest zoptymalizowany pod kątem wydajności i wykorzystania najlepszych komponentów dostępnych w możliwie jak najniższej cenie.  Dzięki temu gotowy produkt będzie charakteryzować się wysoką jakością i relatywnie niską ceną.

Projektanci Spółki Inżynierów SIM to eksperci specjalizujący się w zagadnieniach związanych z projektowaniem elektroniki oraz wdrażaniem tego typu rozwiązań na rynek przy zachowaniu optymalnej relacji jakości do kosztów wytworzenia.

Jeśli zamierzamy wprowadzić na rynek nowe urządzenie, które będzie konkurencyjne, zgodne z obowiązującymi wymogami i nowoczesne w zakresie wykorzystania odpowiednich komponentów, dobrą praktyką jest zlecenie stworzenia projektu profesjonalnej firmie, która już od ponad 30 lat zajmuje się tymi zagadnieniami. Spółka Inżynierów SIM to firma, która zapewnia kompleksową usługę opracowania nowych rozwiązań z zakresu elektroniki oraz szeroko pojętego oprogramowania.

W dzisiejszych czasach potencjał do skalowania rozwiązań jest niezwykle istotna i w praktyce warunkuje osiągniecie optymalnej przewagi konkurencyjnej na rynku. Dzięki zaangażowaniu ekspertów, którzy od wielu lat mierzą się ze skomplikowanymi projektami, każdy projekt wychodzący od SIM spełni wszelkie oczekiwania w aspekcie zgodności z przepisami, skalowalności, a także spełnienia wymagań samego klienta.

NEWSLETTER

Zapisz się na Newsletter

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami o naszych działaniach, nowych produktach, sukcesach? Zapisz się na nasz Newsletter!