PL
Uruchamialiśmy dla Was kolejne, nowoczesne urządzenia w naszym parku maszynowym
Wydarzenie
2 czerwca 2020, Lublin

Uruchamialiśmy dla Was kolejne, nowoczesne urządzenia w naszym parku maszynowym

Dzięki wdrożeniu najnowszych na rynku technologii montażu elektroniki jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia produkcji kontraktowej podzespołów i  urządzeń.  Prawie  30-to letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elektroniki oraz własne zaplecze konstrukcyjno - informatyczne pozwala nam na podejmowanie indywidualnych, specjalizowanych projektów, aktywnie wspieranie start-up’y oraz producentów sprzętu elektronicznego. 

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie tworzenia urządzeń  - począwszy od konstrukcji, poprzez opracowanie i prototypowanie, aż po produkcję małoseryjną i kontraktową. 

Współpraca z nami to nie tylko gwarancja doskonałej jakości wytworzonych produktów, ale także zapewnienie wsparcia doświadczonych specjalistów, dostępność produkcji oraz usług. 

Jeśli chciałbyś zrealizować z nami swój projekt zapraszamy do kontaktu w celu omówienia jego szczegółów.



Wydarzenie
24 grudnia 2020

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Klientom, Przyjaciołom i Sympatykom moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech w nadchodzącym Nowym 2021 Roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszcza, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia oraz realizacji nowych pomysłów.