Przemysłowe systemy sterowania i
przechowywania

technologia-oprogramowanie

TECHNOLOGIA

Oprogramowanie

Tak jak w przypadku projektowania elektroniki, posiadamy doświadczony zespół programistów aplikacji, programistów systemowych, oraz programistów nisko i wysoko poziomowych. Nasi programiści tworzą
i rozwijają systemy sterowania urządzeniami elektronicznymi, przechowywania i analizy danych i wiele innych.

Oprogramowanie

SIM to nie tylko projektowanie elektroniki. To także doświadczony zespół programistów, który zajmuje się tworzeniem aplikacji webowych, programów systemowych oraz rozwiązań wysoko i nisko poziomowych. W ramach standardowej oferty nasi eksperci dysponują narzędziami i wiedzą umożliwiającymi zaawansowaną analizę danych, a także rozwój systemów służących sterowaniu urządzeniami elektrycznymi.

Szeroki zakres usług z dziedziny IT zapewnia stałe wsparcie w zaprojektowaniu efektywnej architektury informatycznej, rozwoju funkcjonujących aplikacji lub usprawnieniu ich, przy wykorzystaniu nowoczesnych modelu UI/UX. Rozwój oprogramowania to w dzisiejszych czasach klucz do osiągania przewagi konkurencyjnej, a dostosowanie rozwiązań do potrzeb klienta to jeden z najważniejszych aspektów pracy Spółki Inżynierów SIM właściciela marki Comatiq.

Wydajna praca przy wykorzystaniu
nowoczesnego oprogramowania

Nowoczesne przedsiębiorstwo to takie, które w swoich procesach biznesowych wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii. Dzisiaj większość procesów biznesowych odbywa się przy wykorzystaniu zaawansowanych systemów informatycznych, aplikacji, programów zarządzania zasobami oraz danych, które jak dobrze wiemy, zyskują na znaczeniu i stanowią najważniejszy składnik zasobów każdej organizacji.

Jakie rozwiązanie wybrać spośród tak licznych innowacji technologicznych,
o których wszędzie głośno? Big Data, chmura obliczeniowa, internet rzeczy, automatyzacja procesów biznesowych i wiele wiele innych – to wyzwanie, by w gąszczu rozwiązań dobrać to, które przyniesie zamierzony skutek i wprowadzi wartość dodaną do naszej organizacji.

Eksperci SIM specjalizujący się w rozwoju oprogramowania zweryfikują nasze potrzeby i wymagania, a na ich podstawie zaproponują najlepsze rozwiązanie, które w faktyczny sposób podniesie jakość realizowanych procesów biznesowych i zwiększy ich efektywność, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów projektu, wytworzenia i przetestowania nowego rozwiązania.

Wsparcie w transformacji cyfrowej

Transformacja cyfrowa to pojęcie, które w coraz większym stopniu przebija się do świadomości biznesu bez względu na branżę, w jakiej działamy. To właśnie dzięki przemodelowaniu procesów biznesowych i wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań z dziedziny IT, nasza firma będzie w stanie rozwinąć się poprzez wykorzystywanie nowoczesnego oprogramowania, wdrożenie rozwiązań z obszaru Internet of Things oraz chmury obliczeniowej.

Specjaliści z zakresu IT zaprojektują optymalne rozwiązania oraz zaproponują dalszą ścieżkę rozwoju infrastruktury tak, by oprogramowanie na stałe już wspierało model biznesowy i procesy realizowane w ramach standardowej działalności przedsiębiorstwa. Cyfrowa transformacja w coraz większym stopniu staje się obowiązkiem, bez którego ciężko mówić o optymalnym rozwoju i faktycznej rywalizacji o ustanowienie odpowiedniej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Wykorzystanie dużych zbiorów danych, systemów zarządzania zasobami firmy, technologii mobilnych a także nowoczesnych narzędzi automatyzujących pracę i integracja poszczególnych komponentów infrastruktury w jeden wydajny ekosystem IT to ogromne wyzwanie, które powinno być realizowane przy pomocy doświadczonych ekspertów. SIM dostarcza nam niezbędnej wiedzy i doświadczenia, które zapewni nam rozwój marki poprzez rozwój oprogramowania.

Zakres usług związanych z oprogramowaniem

Co oferuje SIM w ramach szerokiej oferty związanej z projektowaniem, wytwarzaniem i rozwojem oprogramowania? Przede wszystkim aplikacje webowe oraz rozwój systemów informatycznych. Specjaliści dokonają niezbędnego projektu całej architektury rozwiązania i uwzględnią w niej wszystkie wymagania klienta. Całość zostanie stworzona przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych technologii programowania oraz przetestowana, by zminimalizować potencjalne ryzyko błędów już w wersji finalnej oprogramowania.

Jednym z istotnych obszarów realizowanych przez Comatiq jest tworzenie i rozwijanie systemów sterowania urządzeniami elektronicznymi. Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie automatyzacja stanowi jeden z najistotniejszych czynników wpływających na usprawnianie procesów biznesowych. To z kolei może być realizowane poprzez centralne sterowanie urządzeniami z poziomu komputera lub stacji roboczej. Efektywne i niezawodne rozwiązania zostaną zaprojektowane w technologii nisko i wysokopoziomowej a dzięki optymalnej skalowalności, samo oprogramowanie w przyszłości z powodzeniem będzie można zastosować dla większej liczby urządzeń.

NEWSLETTER

Zapisz się na Newsletter

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami o naszych działaniach, nowych produktach, sukcesach? Zapisz się na nasz Newsletter!